0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
Enter Title

 

 

تحویل اکسپرس

 

 

تحویل اکسپرس چیست و مراحل آن چگونه انجام می شود ؟

 

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و تلفنی قرار می گیرد و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری ، کالا ، سریعا از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه تحویل داده شده و بلافاصله ( حتی المقدور بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن ) مرسوله مورد نظر مشتری به پیک برای سفارشات مشهد،باربری، تیپاکس و پست پیشتاز برای سفارشات حومه و خارج از مشهد( شهرستانها ) تحویل داده خواهد شد تا سریعا" برای شما ارسال شود .

 

تحویل کالا برای حومه تهران و شهرستان ها چگونه انجام می شود ؟

 

کالای ثبت سفارش و خریداری شده مشتری همین امروز و تا آخر وقت اداری بصورت اکسپرس تحویل به باربری، تیپاکس یا پست پیشتاز خواهد شد . بدیهی است باربری سریع ترین و بهترین قیمت ارسال کالا برای مشتریان محترم در حومه مشهد و شهرستان ها خواهد بود.

 

 

نکات مهم

 

1-      مدت زمان ارسال کالا - تحویل اکسپرس در مشهد حداکثر 5  ساعت از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود .

2-      مدت زمان ارسال کالا به خارج از مشهد( حومه و شهرستانها ) به علت آئین نامه و مقررات باربری ،تیپاکس و پست پیشتاز ، در بازه زمانی ( حداکثر بین 48 تا 72 ساعت  ) از زمان تائید پردازش نرم افزاری و تلفنی سفارشات خواهد بود .

3-      تحویل کالای خریداری و ثبت سفارش شده فقط به کاربر عضو شده در سایت ( خریدار ) به همراه ارائه اصل کارت ملی در هنگام دریافت کالا در سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود .در صورتی که قرار است کالا به شخص ثالث دیگری هدیه شود لطفا بعد از ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل نمائید و اطلاع رسانی کنید .

اطلاعات تماس

تلفن:  09151070712

پست الکترونیک:info@kolbehnamak.ir

فکس: 000000000

وب سایت:www.kolbehnamak.ir

آدرس: خراسان رضوی-مشهد-میدان توحید